Black Hat Ultra

Black Hat Ultra od Kamil Dabkowski

Kamil Dabkowski

W tym podcaście poruszam tematy związane z przekraczaniem własnych fizycznych i mentalnych granic, z życiem na krawędzi własnych możliwości poza strefą komfortu. Rozmawiam z osobami, które wymagają zarówno od siebie, jak i od życia bardzo dużo. Nigdy nie zapominając o dobrej zabawie.

RSS URL: https://www.spreaker.com/show/3132120/episodes/feed

Kategorije: Zdravlje

Slušaj posljednju epizodu:

Jeżeli miałbym wskazać jeden, najbardziej wartościowy fakt, jaki przytrafił mi się podczas podcastowego projektu o nazwie Black Hat Ultra byłoby to spotkanie Tobiasza. 19 sierpnia 2020 o godzinie 22:13 na Instagramie Tobiasz do mnie napisał: “Kamil, mam takie pytanko myślisz że bieganie ultra w wieku 13 lat jest OK, czy muszę przestać? Swoją drogą świetny podcast robisz!”. Podziękowałem, dopytałem czy robił badania serca, czy dobrze się czuje, czy odpoczywa, czy się wzmacnia itd., ale nie mogłem mu konkretnie odpowiedzieć. Tobiasz biegał wtedy 90km tygodniowo. Na tej krótkiej wymianie zdać nasza relacja się nie skończyła.
Prawie rok później 29 czerwca 2021 o godzinie 19:43 na Instagramie Tobiasz napisał do mnie: “Mogę mieć jedno pytanie? Czy możesz mi polecić jakieś podcasty? Mogą być po polsku, po angielsku obojętnie, bo teraz w szpitalu leżę i trochę tu nudno, a już skończyły mi się pomysły”.
Ta wiadomość i to czego dowiedziałem sie potem, spowodowało, że jakiś czas później wśadłem w samochód by spotkać się z Tobiaszem w jego rodzinnym domu i poznać bliżej tego niezwykłego chłopaka. Swoją wiedzą, dojrzałością i celami, które sobie wyznacza przewyższa 99% ludzi, których znam. Ponadto Tobiasz okazał się być niezwykle silnym, opanowanym i optymistycznym facetem.
Zanim zaczniemy ten podcast, chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości: jego wizyta w szpitalu nie miała żadnego związku z bieganiem.

Posłuchajcie

🎗BHU możecie finansowo wspierać na @patronite
www.patronite.pl/blackhatultra

Prethodne epizode

 • 108 - #100. Tobiasz. 5 cukierków. 
  Fri, 13 May 2022
 • 107 - #99 Barbara Prymakowska: biegaczka - "Przepis na szczęście" - Black Hat Ultra Podcast 
  Fri, 29 Apr 2022
 • 106 - #98 Marcin Korzonek: podróżnik, rowerzysta - "Wyprawy rowerowe" - Black Hat Ultra Podcast 
  Sat, 16 Apr 2022
 • 105 - #97 EVA ZU BECK: vloggerka podróżnicza - "Wszystko za wolność" - BLACK HAT ULTRA PODCAST 
  Sun, 03 Apr 2022
 • 104 - #96.5 BHU PLAYLIST 2022 
  Fri, 01 Apr 2022
Prikaži više epizoda

Više %(zdravlje)s podcasta iz Hrvatskoj

Više međunarodnih zdravlje podcasta

Odaberi žanr podcasta