Radijo popietė

Radijo popietė od LRT

LRT

LRT RADIJAS kviečia kartu praleisti dienos popietes.

Kūrybinga laidos vedėjų komanda informuos, kas vyksta Lietuvoje, supažindins su mokslo, kultūros naujienomis ir įdomybėmis. „Radijo popietėje“ svečiuosis patys įvairiausi pašnekovai: dizaineriai ir lenktynininkai, gamtininkai ir menininkai, mokslininkai ir mokytojai, virėjai ir inžinieriai, psichologai ir finansininkai. Laidos svečiai ne tik pasakos, ką jie veikia gyvenime, kas jiems įdomu, bet ir pasiūlys pasiklausyti mėgstamos muzikos.

Taip pat kviesime dalyvauti viktorinose, papasakoti savo patirtis ir sulaukti puikių dovanų. Ir, žinoma, klausysimės geros muzikos.

Lauksime klausytojų klausimų ir pastabų.

Vedėjai: Gerūta Griniūtė, Darius Užkuraitis, Agnė Kairiūnaitė, Bernardas Šaknys, Alvyda Bajarūnaitė, Arvydas Urba, Juta Liutkevičiūtė, Birutė Rutkauskaitė, Jolanta Kryževičienė, Eglė Daugėlaitė.

Jaukios ir linksmos „Radijo popietės“ kartu su LRT RADIJU.

Pirmadieniais–penktadieniais 14.05–16.00 val.

Kategorije: Društvo i Kultura

Slušaj posljednju epizodu:

Viešojoje erdvėje vis dažniau tenka išgirsti apie žmones, susiduriančius su psichologiniais sunkumais, kokie jie bebūtų: depresija, nerimas ar paprasčiausia XXI a. skuba. Ar vidinė santarvė ir harmoningas gyvenimas tampa nūdienos prabanga? Jei vis tik taip, kaip ją pasiekti? Ar tą galima padaryti pačiam? Džiugina tai, kad pagalbinių priemonių vis tik yra: vienos jų – joga, meditacija ir sveika gyvensena. Šiandienos „Vasaros popietėje“ asmeninėmis rekomendacijomis ramybės paieškose bei įvairialypėmis patirtimis dalinasi ne vieną grubų gyvenimo išbandymą turėjęs, tačiau pastaruosius statybine medžiaga geresniam sau pavertęs jogas, sveiko gyvenimo šalininkas ir festivalio-stovyklos „Debesų Pieva“ organizatorius Kęstutis Kaupas. Kadaise su keliomis priklausomybėmis kovojęs vyras šiandien kuria užuovėją norintiems stabtelėti bent akimirką ir pažvelgti į pasaulį platesnėmis akimis. Renginyje, kurio priešakyje – Kęstutis, galima rasti tiek meno terapiją ir karštą jogą, tiek vidines keliones, akluosius pasivaikščiojimus ir naktinius žygius, tiek priklausomybių žaidimus ir paskaitas apie emocinį intelektą.

Antroje laidos dalyje – skambutis viešųjų ryšių su visuomene specialistei, renginių organizatorei Dovilei Mardosienei. Mergina, nuolat besisukanti intensyviame informacijos sraute, net kelis kartus ryžosi keliauti į vietą, kurios nepasiekia nei žinutės, nei skambučiai, nei greičiausias interneto ryšys – į tylos stovyklą. Tylos stovyklose neretai vyksta meditacijos, jogos, mantros praktikos, taip pat ir tylėjimo praktika, kurios metu dažnai vienintelė komunikacinė priemonė – tik raštelis praktikos vedantiesiems. Kas tai – seniai lauktas poilsis, o gal daug valios ir pastangų reikalaujantis išbandymas?
Prie mikrofonų netyli – Tomas Lukaševičius ir Inga Ramoškaitė.

Prethodne epizode

 • 721 - Radijo popietė. Harmonijos paieškos: iš priklausomybių – į ramybės oazę kitiems, iš informacinio triukšmo – į tylos stovyklą. 
  Tue, 25 Jun 2019
 • 720 - Radijo popietė. Futbolas – sporto karalius! Kodėl? 
  Fri, 31 May 2019
 • 719 - Radijo popietė. Ar mokykloje yra vietos kūrybingumui? 
  Thu, 30 May 2019
 • 718 - Radijo popietė. Kaip rengtis stilingai ir būti draugiškai aplinkai? 
  Wed, 29 May 2019
 • 717 - Radijo popietė. Apie psichologus. 
  Tue, 28 May 2019
Prikaži više epizoda

Više društvo i kultura podcasta iz Hrvatskoj

Više međunarodnih društvo i kultura podcasta

Odaberi žanr podcasta